Zakład Kominiarski Grzegorz Michalecki

Malbork

Zakład Kominiarski Grzegorz Michalecki

Opinie o Zakład Kominiarski Grzegorz Michalecki

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

franek

Witam. Zostałem oszukany przez tego Pana, wyciągnął ode mnie 120 zł i do dziś się nie pojawił na szczęście mam na to świadka i postanowiłem z wujkiem adwokatem zrobić z tym porządek aby nie robił tego innym. Mam już 4 inne osoby oszukane przez tego pana postanowiliśmy oddać tą sprawę na drogę sądową. wszystkie inne ofiary tego człowieka proszę o skontaktowanie się ze mna na adres : [email protected]

oszukany
@franek 05.02.2017 21:48

Potwierdzam- to oszust. Na szczęście nic mu nie zapłaciłem, ale zwodził mnie i okłamywał przez miesiąc.

Zostaw opinię o Zakład Kominiarski Grzegorz Michalecki - Malbork

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Kominiarski Grzegorz Michalecki