Kocielnik Marek Firma Usługowa

Krzywda

Opinie o Kocielnik Marek Firma Usługowa

szybko

Tanio , szybko , konkretnie , pan bardzo wykształcony w swoim zawodzie widać jeśli chodzi o pomnik to tylko u niego

azikm

moim zdaniem pan marek to przesympatyczny człowiek i stanowczy. pomnik szybko wykonano a co najlepiej szybko wykonany pozdrawiam

lloyd

w 3 slowach: tanio, szybko i dobrze. Pan (usunięte przez administratora)troche niecierpliwy, ale robota robi dobra:)! Pozdrawiam (usunięte przez administratora)z Warszawy

Zostaw opinię o Kocielnik Marek Firma Usługowa - Krzywda

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kocielnik Marek Firma Usługowa