Kampir S.C. Kamieniarstwo Putek Rafał Bardadyn Paweł

Józefów

Opinie o Kampir S.C. Kamieniarstwo Putek Rafał Bardadyn Paweł

Klientka

Paweł Bardadyn to człowiek niesłowny, nieodpowiedzialny, nie szanuje klienta. Unika odpowiedzialności za źle wykonany produkt i usługi. Zero fachu i kompetencji. Typowy polski partacz.

Paweł Bardadyn
@Klientka 19.07.2017 17:32

Malgorzata Drab jest osoba niezrownowazona emocjonalnie, zamówiła produkt pod rzekomo skończona kuchnie która niestety okazało się ze nie jest, po czym zamawia drugi blat zapominając ze za pierwszy trzeba zapłacić. Nie dziwie się ze mąż wolał podziękować życie z taka osoba to pasmo udręk . Pozdrawiam Pani Małgorzato

Iza1305
@Klientka 19.07.2017 17:32

Zgadzam się . Proszę dać sprawe do sądu o zwrot kosztów lub naprawę . Ja tak zrobiłam i mamy nakaz sądowy .Strasznie niesłowny ale oprócz tego partacz. . Wkład kominkowy zamontował nam tak że groziło pożarem a wkład się przegrzał a że był źle zamontowany straciliśmy gwarancję na niego.

Tessa

Rozumiem ze telefonicznie nie da sie z nim skontaktowac? Mam ten sam problem. Pan Pawel jest po prostu nieslowny. Zycze powodzenia.

Potrzebujący

WITAM potrzebuję wiedzieć gdzie Pan Paweł ma teraz siedzibę , pod adresem firmy go nie mogę napotkać

Zostaw opinię o Kampir S.C. Kamieniarstwo Putek Rafał Bardadyn Paweł - Józefów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kampir S.C. Kamieniarstwo Putek Rafał Bardadyn Paweł