Ardea Arte Edyta Kruhlik

Suchy Las

Opinie o Ardea Arte Edyta Kruhlik

Praca nie jest jakos bardzo ciezka ale w trudnych warunkach ( dużo pyłu i kurzu). Brak porzadnej szatni. Sniadanie jesz tam gdzie pracujesz. Jak dla mnie jest to praca w warunkach szkodliwych dla zdrowia.

Edzio

Masakra! Pracowałem tam parę tygodni i to i tak za dużo. Stawka 8,14zł i nie ma szans na podwyżkę. Opłakane warunki pracy, brak papieru w wc,brak ręczników papierowych!!! Nic!!!!! Aha śniadanie je się na stojąco albo na ziemi.chyba ze zorganizujesz sobie wiadro.

Ron

Niepoważna firma i ludzie, chodzi mi o producenta płytek ceramicznych Ardea Arte w Suchym Lesie k. Poznania.Zapraszają na rozmowę kwalifikacyjną, mają oddzwonić w ten sam dzień, niestety nikt nie dzwoni, a wieczorem w ten sam dzień ukazuje się ponownie ogłoszenie, że zatrudnią osoby do pracy. W ogłoszeniu piszą, że doświadczenie nie jest potrzebne, bo chętnie przyuczą, ale wychodzi na to, że potrzebują magistrów do pracy fizycznej za stawkę 8.14 zł netto, bo tyle płacą. Nie polecam. Stawka 8.14 zł netto,

Wielkie WSb

Nie polecam, stawka mala jak za tak ciezka prace w oplakanych warunkach(usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Ardea Arte Edyta Kruhlik - Suchy Las

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ardea Arte Edyta Kruhlik