P.P.H.U. Remkor Dariusz Włodarczyk

Opinie o P.P.H.U. Remkor Dariusz Włodarczyk

Filtruj opinie po kryteriach:

Pokrzywdzony
 Opinia

Wszystkie wyrażone tu opinie dotyczą Józefa Korotusza, właściciela fikcyjnej od długiego już czasu firmy Remkor a nie p. Włodarczyka, który ma firmę w Rogówcu o tej samej nazwie.

Oszukany
Nazwa działu: Finanse
@Pokrzywdzony 01.04.2019 06:39

Odezwij się do mnie jeśli korotusz Cię oszukał. 537899488

Witold
 Opinia

Bardzo niepokojące informacje piszecie . Myślałem o pracy w firmie ale teraz zastanawiam się.

Okradziony
@Witold 31.12.2018 16:57

Jesli nie chce Pan miec nieprzyjemnosci i byc ciaganym po sadach w zwiazku z dzialalnoscia wlasciciela to z cala stanowczoscia odradzam bo poszkodowanych jest duzo , duzo wiecej od osob ktore napisaly opnie.

anonymous
 Opinia

wy nie wiecie co on robil w gliwicach i uciekl gliwiczanie

Zdegustowany
@anonymous 11.10.2018 10:05

Prosze podzielic sie z innymi informacjami zeby ostrzec wszystkich przed sposobem dzialania tego pozal sie Boze "fachowca"

Andrzej
 Opinia

Uważajcie na tego złodzieja i oszusta.

Tak11Nie
Jeden z oszukanych
 Opinia

Dla zaintetesowanych informuje ze facet mieszka w Kedzierzynie- Kozlu. Ostatnio jeden z poszkodowanych wzial sprawy w swoje rece. Brawo !

Tak5Nie
Dorota
 Opinia

@Sparzony A czy mógłbyś napisać konkretnie z jakiego powodu Ty nie polecasz pracy w firmie Remkor? Bardzo istotne są szczegóły, dlatego chciałabym Cię prosić, abyś je napisał. Dzięki temu Twoja opinia będzie bardziej wiarygodna. Zachęcam Cię do wypowiedzi oraz pozdrawiam.

Sparzony
@Dorota 16.07.2018 11:32

Wlasciciel to oszust ktory mial i ma sprawy w Sadach w Gliwicach , Kedzierzynie, Opolu . Na policji i w prokuraturze Strzelec Opolskich. Nie zatrudmia na umowy i nie placi pieniedzmi a alkoholem dowozonym osobiscie ptacownikom. To sie nazywa firma.

Opinia

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Remkor Skład Materiałów Budowlanych Józef Korotusz? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Zdegustowany
@Administrator 09.06.2018 11:05

Panowie pracujacy w owej firmie nie maja nic wspolnego z wymaganym fachem. Pracuja za piwko.

Sparzony
 Opinia

Odsylam potencjalnie zainteresoeanych do innych opinii jesli te mowia za malo. Prosze poczytac obecne opinie w Fixly.pl. Odradzam, odradzam i jeszcze raz odradzam.

Dorota
 Opinia

Bardzo żałuję, że nie przeczytałam tych opinii we wrześniu, kiedy to postanowiłam wpuścić tego pana na swoją posesję. Miał nam zrobić kostkę, (niewielka, miejska działka). Dodam, że pan jest naszym osiedlowym sąsiadem, więc z większą dozą zaufania podeszłam do osoby. Na początku nic nie było problemem. Wszystko miało dać się zrobić i wg wykonawcy mieliśmy być zadowoleni. Do czasu......kiedy trzeba było zacząć pracować. Dzisiaj mamy kwiecień, zrobiony jest tylko kawałek z przodu domu, cały tył nie ruszony. To, co jest zrobione zostawia dużo do życzenia. Pan wziął zaliczkę na materiał i nie ma zamiaru jej zwrócić. Strata finansowa to jedno, ale nerwy, które zaserwował nam ten człowiek nie do opisania. Mam nadzieję, że moja opinia uchroni kogoś przed panem Józefem i jego zbieraną ekipą. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!!!!!!!

Okradziony
@Dorota 18.04.2018 09:37

Prosze poczytac opinie osob pokrzywdzonych przez Korotusza , kiedy poslugiwal sie pieczatka i adresem Remkor Gliwice. Tam dopiero sa opinie.

Jacek - Opole
 Opinia

Józefa Korotusza omijajcie z daleka. Miał robić u mnie remont, ale po tygodniu został wyrzucony z budowy. Ukradł na koniec jeszcze materiały! Mimo ustaleń co płatności ciągnął cały czas zaliczki i opowiadał bajki o swojej firmie. Na szczęście szybko został zweryfikowany i wyrzucony. Nerwów jednak napsuł strasznie. NIE POLECAM! Moja sprawa będzie miała finał w sądzie!

Tak9Nie
Denis kozle rogi
 Opinia

Prosze o kontakt. 509355276 lib na maila gruchaczenko@gmail.com. nie dajmy takiemu skur... Robic nas w konia...

Tak13Nie
Nabita w butelke
 Opinia

Strzeżcie się przed TYM "FACHOWCEM". Wszystko tak jak poprzednicy pisali żeruje na zaliczkach, a robota wykonana w taki sposób że dziecko lepiej poradziłoby sobie z tym zadaniem. UCIEKAJCIE !!!!! Pan Józef Korotusz ma również firmę wszystko w granicie. Najlepiej szukać fachowca z polecenia, bo po usługach tego Pana trzeba i tak znaleźć fachowca któremu trzeba zapłacić za demontaż a następnie ponowny montaż. Jeśli lubisz się użerać to polecam tego Pana jeśli chcesz mieć zrobione dobrze to omijaj szerokim łukiem moja opinia o wszystko w granicie i Józefie Kortusz jest negatywna.

Tak7Nie
Bolek
 Opinia

To wszystko prawda co napisane. Uciekajcie od tego pana. Żyje na zaliczkach a gadane ma co to on za wielki fachowiec jest i wszystkich umie oczarować. Oszust i naciągacz.

Tak11Nie
Suzukifan
 Opinia

Witam prosze o info osoby, które miały kontakt z w/w panem lub jego firma. Moj mail to: suzukifan5@wp.pl

Tak5Nie
ms
 Opinia

sytuacja wypisz wymaluj jak opisana powyżej przez oszukana Panią. Oszust, hochsztapler, pracownicy - zbiór meneli. Finał taki ze ucieczka z budowy, kostka do poprawy

aniakarp
 Opinia

Proszę Panią i wszystkich oszukanych przez tego Pana i jego firmę o kontakt na mail aniakarp@op.pl Razem coś zdziałamy,

Oszukana
 Opinia

Firma pana Korotusza zajmuje się również brukarstwem. Oby wszystkich chętnych na wybrukowanie sobie posesji los z daleka trzymał od tego Pana. Pracownicy - bez obrazy- typu "piata zmiana", co rusz to kto inny przychodzi. Pan funkcjonuje na zaliczkach. Nie wywiązuje sie z umów. Przywiózł mi kostkę niezgodną z zamówieniem. Przerwał prace po odmowie zapłacenia kolejnych zaliczek ...niewspółmiernie wysokich co do wykonanego zakresu prac. Mało tego , dwie kolejne niezależne opinie wypowiedziane przez fachowców , potwierdziły koszmarna bylejakość wykonanej pracy, co skutkować będzie rozebraniem i ponownym ułożeniem kostki. Koszmar, Koszmar . Z daleka od tego Pana. Pisze to ostrzeżenie bo może ktoś na nie trafi i nie nadzieje się tak jak ja. Ja też próbowałam coś o tym panu znaleźć . Niestety poniewczasie dotarłam do ludzi tak samo oszukanych i naciągniętych jak ja. Ostrzegam zatem . Siedziba wirtualna i próżno tego Pana szukać pod podanym adresem.

Tak10Nie

Zostaw opinię o P.P.H.U. Remkor Dariusz Włodarczyk - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.P.H.U. Remkor Dariusz Włodarczyk