Perfekt Salon Łazienek

Jelenia góra

Perfekt Salon Łazienek

Opinie o Perfekt Salon Łazienek

Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Cyk

Sprzedawca mnie naciągnął. W Toalecie, w której miałem do położenia 12 m2 płytek, sprzedawca wyliczył w programie komputerowym że potrzebne mi jest 16 m2 (już z zapasem). Po położeniu płytek, okazało się że ZOSTAŁO MI PONAD 3 m2. Trudno uwierzyć, że na tak małej powierzchni może zostać aż tyle materiału. Dodam tylko że wszystkie wymiary podałem dokładnie - sprawdziłem to jeszcze raz po ułożeniu płytek. Gdy przyszedłem do sklepu z pytaniem czy mogę zwrócić nie wykorzystane płytki, powiedziano mi że firma może wystawić je w komis, tzn. jeśli znajdzie się chętny na ten wzór, wtedy zostaną mu sprzedane moje płytki a ja odzyskam pieniądze. Dodam że sprzedawca mówił, że to jest dość popularny wzór. Minęło 7 miesięcy i nie ma żadnego odzewu ze strony firmy. Odradzam zakupy w tym sklepie. Zaoszczędzicie Państwo pieniądze i nerwy omijając ten sklep. Pozdrawiam.

Zostaw opinię o Perfekt Salon Łazienek - Jelenia góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Perfekt Salon Łazienek