Ol-Fliz Firma Handlowo-Usługowa Aleksandra Opydo

Myślenice

Opinie o Ol-Fliz Firma Handlowo-Usługowa Aleksandra Opydo

Kmy

Omijać szerokim łukiem / sprzedają towar którego nie maja na stanie ... kontakt opłakany .... nie słowni ! Towar miałem otrzymać po 2 tyg , dziś mija 8 tyg i nadal nie ma ponieważ nie mogą skompletować wszystkiego . To po jaki pieron sprzedają jeśli tego nie maja!

Klient

Najgorsze miejsce na robienie zakupów w Myślenicach nie polecam obsługa dramat pan Piotr najgorszym sprzedawcą jakiego kiedykolwiek spotkałem bezczelny wulgarny nie umiejący przyznać się do swojego błędu jeszcze raz odradzam omijajcie to miejsce szerokim łukiem

miron

dramt chytrzy,skapi masakra mamuska zawsze wystraszona a mąz palant jakich mało synus taki sam jak mamusia

Zostaw opinię o Ol-Fliz Firma Handlowo-Usługowa Aleksandra Opydo - Myślenice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ol-Fliz Firma Handlowo-Usługowa Aleksandra Opydo