Opinie o Pakosz M. i J. S.C. Zakład Instalacji Sieci Sanitarnych i Teletechnicznych w Częstochowa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Pakosz M. i J. S.C. Zakład Instalacji Sieci Sanitarnych i Teletechnicznych. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Pakosz M. i J. S.C. Zakład Instalacji Sieci Sanitarnych i Teletechnicznych na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Pakosz M. i J. S.C. Zakład Instalacji Sieci Sanitarnych i Teletechnicznych w Częstochowa

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Administrator Nowy wpis

Braliście udział w procesie rekrutacji na stanowisko Instalator w Pakosz M. i J. S.C. Zakład Instalacji Sieci Sanitarnych i Teletechnicznych? Napiszcie, co sądzicie o rozmowie kwalifikacyjnej/ jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna. Wasza opinia może okazać się pomocna dla innych użytkowników.

Administrator Nowy wpis

Może ktoś podzieli się swoim doświadczeniem na temat pracy na stanowisku Spawacz w firmie Pakosz M. i J. S.C. Zakład Instalacji Sieci Sanitarnych i Teletechnicznych?

Agnieszka

Po skończonym stażu umowa na cały etat i czas nieokreślony. Atmosfera przyjazna zarówno z pracownikami jak i z pracodawcą. Bez rywalizacji między sobą, bo każdy ma określone zadania a w razie potrzeby nie ma problemu z pomocą i wytłumaczeniem czegoś nowego. Wynagrodzenie wypłacane terminowo.

Stażysta Nowy wpis
Kandydat
@Agnieszka

Jeśli jest to umowa na czas nieokreślony na najniższą krajową (na pewno tak jest) to współczuję Pani. Miałem przyjemność przebywać przez krótki czas w tej firmie i nie polecam. W firmach projektowych w których szanuje się ludzi dostaje się od razu umowę o prace a po 2 miesiącach na czas nieokreślony wraz z sporą podwyżką. Ludzie w porządku, ale trudno od nich uzyskać pomoc, zapewne jest to wina przepracowania.

Administrator Nowy wpis

Pracował ktoś z Was jako Asystentka w Pakosz M. i J. S.C. Zakład Instalacji Sieci Sanitarnych i Teletechnicznych? Powiecie na czym polega praca na tym stanowisku? Czego wymaga się na rekrutacji od kandydata?"

Rozmowa kwalifikacyjna
Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Pakosz M. i J. S.C. Zakład Instalacji Sieci Sanitarnych i Teletechnicznych, daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Spawacz gazowy - autogeniczny? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Stolarz
logo firmy Agent Nieruchomości - Specjalista ds. Nieruchomości
POWER HOLDING Sp. z o.o.
(78 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Pracownicy fizyczni (pomocnicy)
Hrappka.pl
(24 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Godność pracownika

Zarobki - najniższa krajowa, brak możliwości awansu, podwyżka głodowa po wielu latach pracy.

Jeżeli pracujesz lub pracowałeś w firmie Pakosz M. i J. S.C. Zakład Instalacji Sieci Sanitarnych i Teletechnicznych to wypowiedz się na naszym forum. Wielu użytkowników czeka na twój komentarz.

Zostaw merytoryczną opinię o Pakosz M. i J. S.C. Zakład Instalacji Sieci Sanitarnych i Teletechnicznych - Częstochowa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Pakosz M. i J. S.C. Zakład Instalacji Sieci Sanitarnych i Teletechnicznych?

Zobacz opinie na temat firmy Pakosz M. i J. S.C. Zakład Instalacji Sieci Sanitarnych i Teletechnicznych tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pakosz M. i J. S.C. Zakład Instalacji Sieci Sanitarnych i Teletechnicznych?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Pakosz M. i J. S.C. Zakład Instalacji Sieci Sanitarnych i Teletechnicznych?

Liczba opinii klientów firmy Pakosz M. i J. S.C. Zakład Instalacji Sieci Sanitarnych i Teletechnicznych, to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Pakosz M. i J. S.C. Zakład Instalacji Sieci Sanitarnych i Teletechnicznych
5/5 Na podstawie 1 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Pakosz M. i J. S.C. Zakład Instalacji Sieci Sanitarnych i Teletechnicznych