Zab-Bud Zakład Produkcyjno-Handlowy Usługi Gazownicze Maria Szymborska

Zabrze

Opinie o Zab-Bud Zakład Produkcyjno-Handlowy Usługi Gazownicze Maria Szymborska

słaba

Najgorsza firma w jakiej pracowałem, lecz pierwsze wrażanie bardzo przyzwoite

tatko

Moja opinia o tej firmie będzie bardzo niska. P(usunięte przez administratora) Praca w godzina od 7 do poznego wieczora, o 8h to tylko marzyłem. Majac dzieci, nie dalem rady tam pracowac. Nie bylo mozliwosci pojscia do lekarza, bo praca w soboty i czasami w niedziele. Oglaszaja sie w PUP w Zabrzu.

pracowik

(usunięte przez administratora)Pieniądze daje na rękę, a nie na konto. Jak ktoś chce harować po 15h dziennie to polecam, a jak chce mieć jakieś życie rodzinne bądź ma dzieci to nie polecam !

Zostaw opinię o Zab-Bud Zakład Produkcyjno-Handlowy Usługi Gazownicze Maria Szymborska - Zabrze

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zab-Bud Zakład Produkcyjno-Handlowy Usługi Gazownicze Maria Szymborska