Zab-Bud Zakład Produkcyjno-Handlowy Usługi Gazownicze Maria Szymborska

Opinie o Zab-Bud Zakład Produkcyjno-Handlowy Usługi Gazownicze Maria Szymborska

Filtruj opinie po kryteriach:

Wiktoria
 Opinia

@słaba czemu nie polecasz pracy w tej firmie? Kwestia warunków, atmosfery czy może czegoś innego? Pisząc taką opinię powinno się ją uargumentować, by była ona wiarygodna. @tatko czy duże natężenie pracy były rekompensowane przez odpowiednie warunki finansowe albo dodatkowe benefity?

TakNie

Opinia

Są na forum jacyś pracownicy firmy Zab-Bud Zakład Produkcyjno-Handlowy Usługi Gazownicze Maria Szymborska? Jakie zalety wymienicie pracodawcy?

TakNie

słaba
 Opinia

Najgorsza firma w jakiej pracowałem, lecz pierwsze wrażanie bardzo przyzwoite

Tak4Nie

tatko
 Opinia

Moja opinia o tej firmie będzie bardzo niska. P(usunięte przez administratora) Praca w godzina od 7 do poznego wieczora, o 8h to tylko marzyłem. Majac dzieci, nie dalem rady tam pracowac. Nie bylo mozliwosci pojscia do lekarza, bo praca w soboty i czasami w niedziele. Oglaszaja sie w PUP w Zabrzu.

Tak1Nie

pracowik
 Opinia

(usunięte przez administratora)Pieniądze daje na rękę, a nie na konto. Jak ktoś chce harować po 15h dziennie to polecam, a jak chce mieć jakieś życie rodzinne bądź ma dzieci to nie polecam !

Tak5Nie

Zostaw opinię o Zab-Bud Zakład Produkcyjno-Handlowy Usługi Gazownicze Maria Szymborska - Zabrze