Hel-Mar Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Helena Lachowicz

Wrocław

Hel-Mar Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Helena Lachowicz

Opinie o Hel-Mar Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Helena Lachowicz

anonimus

zle wspominam usługa wykonana nie żetelnie , niezgodna z wytycznymi serwisu renomowanego , nie wykonano wszystkich zalecanych prac jakie podaje producent , pieca de dietrich , przedewszystkim nie pszeplukano instalacji grzewczej przed jej uruchomieniem i nie napelniono odpowiednom środkiem zabespieczając instalacje przed korozja ..taka jest opinia serwisu de dietrich , dlatego wystapiły awarje bardzo szybko z tego powodu ,, firma wymaga uwagi i ciagłej kontroli podczas robót ,,,prace wykonują ludzie z ulicy bez doświadczenia

muzzi
@anonimus 02.10.2017 18:41

Potwierdzam powyższą opinię. Kiepskie wykonanie; nie trzymają się ustaleń, a potem za każdą przeróbkę słona dopłata (mimo że to z ich winy). Nie dotrzymują terminów. Wszystkie dokumenty dowożone po kilka razy, bo ciągle czegoś brakowało. Po ich pracach był przepalony główny bezpiecznik instalacji elektrycznej - nikt mnie o tym nie poinformował! Bardzo niesłowni. Kiedy po nich wszedł hydraulik, to zaproponował, że ich niedoróbki poprawi za darmo, bo nie może na to patrzeć. Nie polecam!

klient
@muzzi 11.10.2017 12:21

PARTACTWO ,PARTACTWO i jeszcze raz PARTACTWO !!!!!!

Zostaw opinię o Hel-Mar Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Helena Lachowicz - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hel-Mar Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Helena Lachowicz