Spaw-Pol-Gaz Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe

Żnin

Opinie o Spaw-Pol-Gaz Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe

bemar5

Wyjątkowo chamscy i nie sposób się z nimi dogadać mam nadzieję że kiedyś wróci do nich to co zrobili innym. Jak szanujecie siebie to proszę omijajcie tą firmę z daleka.

robert

Wyjątkowo niegodni zaufania pracodawcy. Uważaj na rozmowach wstępnych a potem przy podpisywaniu dokumentów. Nigdy nie podpisuj niewypełnionych formularzy.

Zostaw opinię o Spaw-Pol-Gaz Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe - Żnin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Spaw-Pol-Gaz Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe