Elkot Pracownia Elektroniczna Andrzej Kot

Wrocław

Opinie o Elkot Pracownia Elektroniczna Andrzej Kot

franc

moje zdanie jest takie same omijac z daleka umówiłem sie telefonicznie na naprawe i zakup głosnika gosc twierdzi ze ma ten model tak ze smiało moge przyjeżdzac gonie 30 km. a tam siedzi jakaś babka która o niczym nie ma pojęcia a pana Grzegorza nie ma ,zakład wygląda tragicznie wszędzie jeden wielki bałagan a nazywają to pracownią elektroniczną dla mnie to zwykły " kaziu podnietek" który liczy na na gośći którzy nie mają pojęcia tak ze zdecydowanie nie polecam!

bylyklient

Marko zgadza sie,omijajcie ten punkt z daleka. Czlowiek w swoim balaganie nawet nie wie gdzie ma okablowanie ktore dolaczyles zostawiajc sprzet!!

marko13

zainteresowany
@marko13 17.12.2014 20:54
Witam, omijajcie ten punk z daleka

mozesz powiedziec dlaczego marko?

MEGATONER
@marko13 17.12.2014 20:54
Witam, omijajcie ten punk z daleka

SZEROKIM ŁUKIEM PROSZE OMIJAĆ, GOŚĆ KŁAMIE I NABIJA W BUTELKĘ.KUPIŁEM ORYGINAŁ DOSTAŁEM ZAMIENNIK I TO BARDZO SŁABY

Zostaw opinię o Elkot Pracownia Elektroniczna Andrzej Kot - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elkot Pracownia Elektroniczna Andrzej Kot