Art-El Sp.j. Przedsiębiorstwo Handlowe Jan Kościuch

Konin

Opinie o Art-El Sp.j. Przedsiębiorstwo Handlowe Jan Kościuch

wierny klient

Jeszcze kilka lat temu to była konkretna firma, od czasu jak Pan Janek nie żyje to ARTEL upada z każdym dniem... Daje im jeszcze rok... i szanowna Pani Maria doprowadzi tą firmę do ruiny...

obione

Pracowałem tam i generalnie nie jestem zadowolony. Zacznę od pozytywów: wynagrodzenie 2000 netto zawsze na czas; dużo swobody (szefostwo nie siedzi Ci nad głową); dobra atmosfera. Czas na negatywy: W firmie panuje chaos, problem z obiegiem dokumentów, realizacją zamówień czy zrobieniu inwentury; (usunięte przez administratora) Pracujesz 6 dni w tygodniu; Trzeba dokładnie czytać dokumenty dostarczone przez szefostwo ponieważ są w nich błędy; Kierowniczka oddziału w Poznaniu jest bardzo zżyta z szefostwem więc lepiej trzymać się z nią na dystans.

Zostaw opinię o Art-El Sp.j. Przedsiębiorstwo Handlowe Jan Kościuch - Konin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Art-El Sp.j. Przedsiębiorstwo Handlowe Jan Kościuch