Zakład Instalatorstwa Elektrycznego Instalator Michał Duda

Olsztyn

Opinie o Zakład Instalatorstwa Elektrycznego Instalator Michał Duda

zleceniodawcaOL

Krętacz i bumelant. Zainkasował pieniądze, pracy nie wykonał- jak powyżej. Nie dajcie się omamić jego piękną gadką. Jest tyle warta, co jego umiejętności i wiecznie pijani/skacowani pracownicy, którzy podkradają sprzęt inwestora. Trzymać się z daleka od tego typa!!!!!

zlecający

Nie polecam firmy jak i samej osoby Michał Duda . Zainkasował należność za pracę której nie wykonał. Próby odzyskania pieniędzy .... szkoda pisać

Zostaw opinię o Zakład Instalatorstwa Elektrycznego Instalator Michał Duda - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Instalatorstwa Elektrycznego Instalator Michał Duda