GMP Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o GMP Sp. z o.o.

hawok

Jest kilka firm o nazwie GMP na rynku, możliwe, ze niektórzy się pomylili. tutaj chodzi zapewne o firme GMP LOGISTIC z Torunia. Także zapytam, jak tu teraz z atmosferą, by upewnić się, że o tej firmie mowa.

Pracodawca cham jak mało, zero inteligencji bardzo lubi marnować pieniądze na nie potrzebne rzeczy! Oczywiście arogancki wobec innych (dla lizusów wspaniały). praca w tej firmie to nic więcej jak mobbing chodzi wyzywa, czepia się o wszystko co jest możliwe. Nie polecam, szkoda waszego czasu i nerwów!

były pracownik

Odradzam każdemu. Nie chcesz zwariować to nie pracuj tam.

kluseczka

część współpracowników koleżeńska, inni szkoda gadać!!!!!!!! [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o GMP Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GMP Sp. z o.o.