Vimur Usługi Instalacyjne Agnieszka Skoczylas

Przemysl

Opinie o Vimur Usługi Instalacyjne Agnieszka Skoczylas

Lucy

Nie płaci za mieszkania, zwala na nie opłacone faktury. Uważajcie!

oszukany

Nie płaci, zwala wszystko na nie opłacone faktury za wykonane zlecenia. Na umowę też nie ma co liczyć. Potrafi wywieść człowieka kilkaset km od Przemyśla na delegacje i zostawić bez grosza na powrót.

przemyślanin

Uważajcie na tego gościa Skoczylas to[usunięte przez admina] człowiek mówi że będzie umowa będą pieniądze. Płaci jak chce do ręki i obcina bo wymyśla że coś nie tak albo nie pamięta nie miały być inne pieniądze.[usunięte przez admina]

Zostaw opinię o Vimur Usługi Instalacyjne Agnieszka Skoczylas - Przemysl

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vimur Usługi Instalacyjne Agnieszka Skoczylas