Soundgarden Audioguidance Sp. z o.o. Oddział W Polsce

Adres: Wielopole 1 lok. 102, 31-072 Kraków

NIP: 1060000323 REGON: 120078644 KRS: 0000235990

Soundgarden Audioguidance Sp. z o.o. Oddział W Polsce

Opinie o Soundgarden Audioguidance Sp. z o.o. Oddział W Polsce

Firma Soundgarden Audioguidance Sp. z o.o. była twoim pracodawcą? Opisz to na naszym forum.

Zostaw opinię o Soundgarden Audioguidance Sp. z o.o. Oddział W Polsce - Kraków

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Soundgarden Audioguidance Sp. z o.o. Oddział W Polsce