Pietras Firma Budowlano-Handlowa

Tarnów

Opinie o Pietras Firma Budowlano-Handlowa

byly pracownik

dokladnie sie zgadzam ze zdaniem xxx... mobbing, wykorzystanie i kompletny brak kultury wielkiego "pana" [usunięte przez moderatora].. serdeczne wspolczucia dla ludzi ktorzy jeszcze sie tam mecza...

xxx

Fajna?? skąd taka opinia?? Pracowałeś???? Bo ja tam pracowałem, wykorzystywanie pracowników, wynagrodzenie kiepskie i proszenie się o podwyżki. Praca u nich to wiele wyrzeczeń, delegacje, praca od poniedziałku do soboty, wyjazd 5 rano poniedziałek powrót sobota o 16, na budowie nieraz po 12h w tygodniu a jak była praca na miejscu to w sobotę po 8h, jak nie przyszedłeś w sobotę bez powiadomienia to straszyli zwolnieniem, mobbing w tej firmie jak pracowałem był straszny i pewno tak nadal jest. W zimie praca w warunkach jak na zewnątrz, drabiny nieraz były stawiane na śniegu i pracowało się w podwójnych rękawiczkach. Liczyło się to ile zrobi się a nie pracownicy. Brakło by mi pewno strony żeby to wszystko opisać, troszkę mam zdjęć (jak ich nie skasowałem) w jakich warunkach się pracowało.

Zostaw opinię o Pietras Firma Budowlano-Handlowa - Tarnów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pietras Firma Budowlano-Handlowa