Invest Elektro Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Instalacyjno-Budowlane

Kielce

Opinie o Invest Elektro Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Instalacyjno-Budowlane

podwyk

Pracowałem z tą firmą przy jednej inwestycji i więcej już nie będę. Szefostwo zdziera na każdym kroku, a z tego co się dowiedziałem w biurze też podobnie, płacą tragicznie bo jak to zwykle to bywa (nowe auta, mieszkania, ponoć dom itd.) mają duuużo wydatków, ale tylko na siebie a reszcie udają że płacą.

Jesli byłeś pracownikiem firmy Invest Elektro Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Instalacyjno-Budowlane to właśnie na Twój komentarz czekamy. Zapraszamy na nasze forum.

Zostaw opinię o Invest Elektro Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Instalacyjno-Budowlane - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Invest Elektro Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Instalacyjno-Budowlane