Elmech Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Jerzy Kober

Płock

Opinie o Elmech Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Jerzy Kober

rodzynek

Daj spokój z tą [usunięte przez moderatora] same problemy- rzadzi chlopem jak chce. za niego podejmuje decyzje a on jej sie slucha taki przedsiebiorca malujacy wloski. pracowalem u niego [usunięte przez moderatora] i WYZYSKIWACZ

STACH

nędza,nie ma nawet dobrych narzędzi.ciągłe wypominanie i upominanie.do dyspozycji przez 24h.zwolnienia z byle powodu-duża rotacja.

Zostaw opinię o Elmech Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Jerzy Kober - Płock

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elmech Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Jerzy Kober