AZielińska Nieruchomości

Toruń

Opinie o AZielińska Nieruchomości

niesmialy na poczatku

a co konkretnie nie pasowało Ci w tym zawodzie? . wiesz pytam, bo jestem przed rozmowa, a jestem na poczatku dość nieśmiałym gościem. Ale potem jak chwyce za sluchawke czy klawiaturę to jest ogień :). pozdrawiam.

Damian

Pracowałem ponad 1/2 roku. W biurze dobra, prawie rodzinna atomsfera, nie jak w korpo. Szefostwo sympatyczne, biuro nowoczesne, dosyć ładne. Osobiście nie miałem na co narzekać. Prace zmienilem bo ten zawód mi nie pasował.

Zostaw opinię o AZielińska Nieruchomości - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AZielińska Nieruchomości