Czak Wielobranżowy Zakład Usługowy Antoni Czarnecki

Tychy

Opinie o Czak Wielobranżowy Zakład Usługowy Antoni Czarnecki

Axel Rose

kolega tam robił,sam kilka razy byłe pytac o prace,kilka lat temu,obecnie drugi kumpel był tam na rozmowie,wymagania mu takie zarzucił prezes,jakby czak miał robic WTC ,albo projekt w NASA...A pracuje tam dużo partaczy,obecnie czak wykonuje usługę na mym osiedlu,jak widze sposób pracy ich,to mi się słabo robi.NIe polecam pracy tam,[usunięte przez moderatora]. i brak szacunku dla pracownika i ten synus szefa,masakrka [usunięte przez moderatora].

czarnecki makaron

tyrka za marny grosz,arogancja szefostwa i najgłupsze pytania sekretarek te i nnne atrakcje można poznać w tej super firmie

Zostaw opinię o Czak Wielobranżowy Zakład Usługowy Antoni Czarnecki - Tychy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Czak Wielobranżowy Zakład Usługowy Antoni Czarnecki