Caspa Polska Sp.j. T. Czarnecki A. Kubara

Miszewko

Caspa Polska Sp.j. T. Czarnecki A. Kubara

Opinie o Caspa Polska Sp.j. T. Czarnecki A. Kubara

Opinie pracowników poruszające kwestie związane z pracą w Caspa Polska Sp.j. T. Czarnecki A. Kubara okazują się być cennymi wskazówkami podczas podejmowania decyzji związanych z zatrudnieniem w przedsiębiorstwie. Wiesz jak wygląda poziom wynagrodzenia w firmie? Dysponujesz informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Napisz o tym!

Karol

Bardzo niski poziom prezentuje firma CASPA. Oszukuje pracowników, podwykonawców, ale także swoich inwestorów. W większości przypadków sprawy kończą się w sądzie bo głównym i chyba jedynym specjalistą w firmie jest prawnik.

Podwyk

Niestety to prawda. Uważać ,najlepiej omijać.

tomek.h

caspa to zlodzieje

Zostaw opinię o Caspa Polska Sp.j. T. Czarnecki A. Kubara - Miszewko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Caspa Polska Sp.j. T. Czarnecki A. Kubara