Amper-Bud S.C. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe

Gorzów wielkopolski

Opinie o Amper-Bud S.C. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe

Jakie są twoim zdaniem plusy i minusy pracy w firmie Amper-Bud S.C. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe? Czekamy na Twój komentarz.

megi033
@admin 04.11.2015 09:34

próbuję się skontaktować z Panem Nowakowskim w sprawie pewnego nieporozumienia niestety tel podany w internecie nie odpowiada - to najprawdopodobniej tylko fax. Będę wdzięczna za pomoc w kontakcie z tym Panem - aktualny nr tel.

Zostaw opinię o Amper-Bud S.C. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe - Gorzów wielkopolski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Amper-Bud S.C. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe