Astrum Marcin Hudyma

Wrocław

Opinie o Astrum Marcin Hudyma

Szeregowy zawodowy

Traktuje podwładnych jak ludzi gorszego sortu , a swoją firme jak wojsko a ludzi jak żołnierzy, a nawet nie był bo lamusów nie biorą a napewno sie bał wojska

Ollle

Proponował mi prace , naszczescie nie dałem sie nakręcić . Dzieki za info

Pastor Cmentarny

Uwaga! na Firmę Astrum Marcin Hudyma, Pan M. Hudyma jest niesłowny, nie wypłaca wynagrodzeń, zatrudnia na czarno, najlepiej nagrywać wszystkie rozmowy, a szczególnie te o finansach, brak jakiejkolwiek komunikacji w sprawach zawodowych, generalnie unikajcie tą firmę szerokim łukiem ! Zdecydowanie nie polecam!

stefan

Strasznie zakrecony gosc, niestety w sensie negatywnym. Problemy z otrzymaniem wynagrodzenia cykliczne, kontakt utrudniony o ile wogole odbiera Pan Marcin. Za dlugo by opisywac, ale zalecam omijac szerokim lukiem. Pieniedzy nie wyplacil

MH
@stefan 02.04.2015, 14:22

Szanowny Panie, Za niedostarczenie wymaganych dokumentów w celu rozliczenia i nie terminowe wykonanie prac nie płacimy, gdyż na Pańskim zleceniu z Pańskiej winy w ramach kar umownych dopłaciliśmy więcej niż Pan zarobił... Za taką współpracę serdecznie dziękujemy!

Zostaw opinię o Astrum Marcin Hudyma - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Astrum Marcin Hudyma