BŁysk-Ekspres Firma Handlowo-Usługowa Grzegorz Sacharuk

Lochow

Opinie o BŁysk-Ekspres Firma Handlowo-Usługowa Grzegorz Sacharuk

Niezadowolony

Uwaga na właściciel a tej firmy, umawia się, a potem robi jak chce - bardzo złe doświadczenie - potem kłamie i oszukuje - nie polecam kontaktu z Panem Grzegorzem S.

Masz jakieś informacje na temat firmy BŁysk-Ekspres Firma Handlowo-Usługowa Grzegorz Sacharuk? Wiesz jak odbywa się proces rekrutacyjny i czy atmosfera pracy jest dobra? Czekamy na Twoją opinię!

Zostaw opinię o BŁysk-Ekspres Firma Handlowo-Usługowa Grzegorz Sacharuk - Lochow

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BŁysk-Ekspres Firma Handlowo-Usługowa Grzegorz Sacharuk