Dywanszop Czyszczenie Dywanów Tapicerek i Żaluzji

Adres: ul. Czarnowiejska 1 /2, Kraków

Dywanszop Czyszczenie Dywanów Tapicerek i Żaluzji

Opinie o Dywanszop Czyszczenie Dywanów Tapicerek i Żaluzji

jammomm

Rzadko zdarza się taka uczciwa firma jak dywanszop.pl z pełnym spokojem mogłam im powierzyć swoje mieszkanie, zadowala mnie również cena ich usług. Polecam

emmet33
@jammomm 30.12.2016 18:42

Świetna firma. Widać, ze lubią to co robią :) Polecam korzystać piorą tapicerki samochodowe, dywany...świetna sprawa.

Zostaw opinię o Dywanszop Czyszczenie Dywanów Tapicerek i Żaluzji - Kraków

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dywanszop Czyszczenie Dywanów Tapicerek i Żaluzji