Fałat Krzysztof Fałat

Żenada

Iza

Żenada

MAR

Czas oczekiwania na schody to aktualnie 28 miesięcy. Tłumaczenia w zakresie problemów rodzinnych są dla mnie dzieciniadą, gdyż ów "fachowiec" pobrał ponad 6 tyś. zaliczki i jej nie oddał. Nawet mając problemy rodzinne uczciwy człowiek oddał by pieniądze i zajął się tymi problemami rodzinnymi. Tutaj stało się inaczej, sprawa została skierowana do sądu. 3 razy wizytowałem zakład (jak jeszcze pomieszczenia miał wynajmowane). Przestał jednak płacić i Właścicel pomieszczenia wywalił go a p. Fałat trafił do m. Tapadła do swojej babci i tam uprawia swoje rzemiosło. Liczba pracowników 0 (czytaj: ZERO), jakoś wyrobu trudno oceniac bo schody nigdy nie wykonane więc ocena także na zero. Jedyne co dobrze mu wychodziło to mydlenie oczu. Niestety p. Fałat napisał w swoim poście (pozytywne komentarze są jego autorstwa a nie mojego), że doszliśmy do pozrozumienia a on finalnie skończył scgody. Niestety jest to kłamstwo a na swoje potwierdzenie zostawiam nr telefonu u administratora jeśli ktoś ma ochotę zadzwonić i dowiedziec się więcej. Nie polecam no chyba że ktos chce zlecić wykonanie procy a i tego pewnie nie jest w stanie zrobić. Majątku nie posiada także windykacja też jest utrudniona, naprawdę ODRADZAM.

Elcia
@MAR 15.10.2014, 20:24

Witam. Rozliczyl się w końcu Fałat z Panem?

Marko

Poniżej krytyki. Jednym słowem brak słów. Niech wizytacja tego pseudo zakładu mówi sama za siebie. Proponuję także aby Właściciel przedstawił dokumenty z których wynika ilość zatrudnianych pracowników; Możecie omijac szerokim łukiem bo nie potrzebny wam podwykowca, który tylko weźmie pewien margines ze zlecenia i podzleci to dalej.

Zostaw opinię o Fałat Krzysztof Fałat - Tąpadła

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fałat Krzysztof Fałat