icarr

Kraków

Opinie o icarr

icar driver

We wrześniu idę na egzamin i jestem totalnie [usunięte przez moderatora] Jak zdam i ustawa wejdzie w życie to rezygnuję z panów rasia i czerwiec i idę do taxi bo wtedy pewnie znikną tam rabaty i można bedzie w końcu zarabiać. teraz spłacam radio i mam też nie mało innych wydatków związanych z icarem Zgadzam się z kolegą że są wakacje i jest dużo mniej ludzi na mieście studentów i gówniarstwa pijanego bo dużo takich chcez nami jezdzić Jak się przyjmowałem to mówili że ustawa będzie za rok a może i dwa że wogóle jej nie będzie itd I teraz innym pewnie dalej gadają tak samo dopuki na miasto nie wyjedzie i się dowie. Roboty w dzień jest mało nocki trzeba wyjechać bo by było marnie a i w tygodniu w nocy mało jest ludzi a aut sporo.

icarr

potwierdzam twoje slowa 2/3 miechy to max

Zostaw opinię o icarr - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie icarr