Gartfen E. Skiba Producent Okien i Drzwi

Opinie o Gartfen E. Skiba Producent Okien i Drzwi

robol

Nie polecam nikomu. Na początku obiecują złote góry a później ograniczają się do minimum zapewnione przez państwo. Jedyna zasada- brak zasad. Brak perspektyw na przyszłość. Zakład zapomniany przez PIP i inne instytucje. Wykorzystywanie pracowników do granic możliwości. Jeśli nie chcesz zjechać na zawał, leczyć się u psychologa, a chcesz wyżywić rodzinę to unikaj to miejsce.

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Gartfen E. Skiba Producent Okien i Drzwi - Żory

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gartfen E. Skiba Producent Okien i Drzwi