BPHU Prohaus T. Łępski

Zabrze

BPHU Prohaus T. Łępski

Opinie o BPHU Prohaus T. Łępski

Posiadacie jakieś informacje związane z BPHU Prohaus T. Łępski? Dajcie znać, jak wygląda poziom wynagrodzenia oraz inne warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Wasza opinia może okazać się bardzo pomocna.

Piotr

Firma ok, zarobki też niczego sobie. Wymagają ale jak się pracuje to i fajnie płacą.

Rozbawiony
@Piotr 12.06.2017 10:12

Hahaha dobry żart. Raczej jeszcze kombinują żeby wypłacać jak najmniej

Piotr
@Rozbawiony 17.04.2018 21:25

Jakoś nie zauważyłem. Pracuję już kilka lat i nie narzekam.

Zostaw opinię o BPHU Prohaus T. Łępski - Zabrze

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BPHU Prohaus T. Łępski