Wer-Rama Sp.j. Roman Wierzbowski Anna Wierzbowska-Wicherska

Ulanów

Opinie o Wer-Rama Sp.j. Roman Wierzbowski Anna Wierzbowska-Wicherska

Toja

Praca tam woła O pomstę do nieba.Nie wiem czy na takiego pracodawcę niema mocnych nikt nie da rady pomóc ludziom tam zatrudnionych praca tak ciężka i bez pieniędzy no bo jak nazwac100 200 czy300zl wypłatą. Niech ktoś zajmie się tymi wyzyskiwaczami i zamknie ten bajzel.Proszę.

byli pracownicy

Witam Wszystkich jeśli planujecie złożyć podanie w firmie WER-RAMA w Stalach k. Tarnobrzega to z góry odradzamy i współczujemy ludziom którzy tam pracują juz długie lata i do tej pory nie odzyskali wszystkich należności za ciężką harówę ,jaką trzeba tam odbyć, Można się zatrudnić na miesiąc i przekonać na własnej skórze jak tam jest . ale z ręką na sercu mówię że jest (usunięte przez administratora).

Zostaw opinię o Wer-Rama Sp.j. Roman Wierzbowski Anna Wierzbowska-Wicherska - Ulanów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wer-Rama Sp.j. Roman Wierzbowski Anna Wierzbowska-Wicherska