Dorfon Domofony Andrzej Małczak

Wrocław

Opinie o Dorfon Domofony Andrzej Małczak

Zadowolona

Solidna firma. Jestem zadowolona z zakupu videofonu hiszpańskiej marki. Polecam.

Robert

Jestem instalatorem, zakupy w Dorfon to czysta przyjemność, miła atmosfera. Chciał bym w przyszłości pracować w tej firmie ponieważ wiem z pewnych źródeł że właściciel jest spoko (ponieważ właściciel pracuje w tej branży ponad 20 lat), nigdzie indziej nie panuje tak miła atmosfera jak tam. Z tego co mi wiadomo to na dzień dzisiejszy DORFON nie prowadzi żadnych naborów na stanowisko ale po rozmowie z Panem(usunięte przez administratora) dowiedziałem się, że wszystko może się zmnieć w niedalekiej przyszłości.

Zostaw opinię o Dorfon Domofony Andrzej Małczak - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dorfon Domofony Andrzej Małczak