Ghelamco-Poland Sp. z o.o.

Opinie o Ghelamco-Poland Sp. z o.o.

eks pracownik

Praca po 12 h. Bez placy i odbioru nadgodzin. Nie jestem murzynem (bez urazy) by pracowac za darmo! Atmosfera hamska, donosza na siebie...

zadowolony

Jest w porządku, dużo się pracuje, ale projekty są nieprzeciętne, dużo samodzielności. Powyższe opinie chyba pochądza od kilku zwolnionych leserów w tamtym roku.

Obiektywny

Fajne i ambitne tematy ale dział techniczny zdemontowany(usunięte przez administratora)

Gej jamco

Pracowałem wiele lat w tej firmie, i powiem jedno do bani. Obiecują złote góry, a zawsze jest jak w każdej firmie.

Trol ghelamcowski

Pracodawca roku to napewno nie jest, atmosfera w pracy do bani- nie polecam.Nie liczą się z ludźmi, [usunięte przez moderatora] na maksa. Zadnych premii, pensje dobre dla lizusów i tzw firmowych[usunięte przez moderatora],a nawet jeden z nich ma tak na nazwisko.

Zostaw opinię o Ghelamco-Poland Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ghelamco-Poland Sp. z o.o.