Salwator City Sp. z o.o.

Kraków

Salwator City Sp. z o.o.

Opinie o Salwator City Sp. z o.o.

oszukany

UWAGA NA [usunięte przez moderatora] DEWELOPERA Z KRAKOWA FIRMĘ SALWATOR Z UL. BRATYSŁAWSKIEJ 1. SPRZEDAJĄ NIERUCHOMOŚCI BEZ AKTÓW NOTARIALNYCH PODCZAS BUDOWY. NA KONIEC PO WYBUDOWANIU I ZAINKASOWANIU WSZYSTKICH PIENIĘDZY OKAZUJE SIĘ ŻE NIERUCHOMOŚCI SĄ ZADŁUŻONE NA WIELKIE KWOTY A FIRMA Z KTÓRĄ PODPISUJE SIĘ UMOWĘ ISTNIEJE TYLKO NA PAPIERKU Z DUŻYMI DŁUGAMI. KASA WPŁYWA BEZPOŚREDNIO DO INNEJ FIRMY ZŁODZIEI SUŁOWSKICH. NIC NIE MOŻNA ZROBIĆ WSZYSTKO W MAJESTACIE PRAWA. ZŁODZIEJE OSZUKALI JUŻ KILKADZIESIĄT LUDZI. WYPROWADZAJĄ PIENIĄDZE Z FIRM CÓREK, KTÓRE PO KRÓTKIM CZASIE BANKRUTUJĄ . UWAŻAJCIE BO MOŻECIE KUPIĆ NIERUCHOMOŚĆ Z DŁUGIEM 160 TYS. ZŁ. I DOWIEDZIEĆ SIĘ O TYM DWA LATA PO ZAKUPIE TAK JAK JA. OKRADZIONY

Zostaw opinię o Salwator City Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Salwator City Sp. z o.o.