Studio Szkła Edyta Barańska

Opinie o Studio Szkła Edyta Barańska

klikacz

To fakt, pracownicy zmieniają się z miesiaca na miesiąc. Troche trudno nadążyć. Poza tym właścicielka to osoba z która ciężko się wspolpracuje

Nie popieram. Masa byłych pracowników tej firmy również. Nie bez powodu ucieka się z niej po 3 m-cach. Rotacja masakryczna, a właściciele dużo pozostawiają do życzenia.

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Studio Szkła Edyta Barańska - Gdynia

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Studio Szkła Edyta Barańska