Dekorem Firma Handlowo-Usługowa

Olkusz

Opinie o Dekorem Firma Handlowo-Usługowa

www

Były pracownik - 2012-01-09 07:04:00 Radek przepracujesz trochę u pana(usunięte przez administratora) to zobaczysz jaki tam jest (usunięte przez administratora) i totalny chaos, jedni (usunięte przez administratora)całymi dniami a inni nic nie robią. Właściciel ma zero szacunku do pracownika cały czas wymądrza się i udaje wielkiego znawce tematyki budowlanej. Nie ty jeden tam pracujesz lub już nie pracujesz ;) Widocznie należałeś/aś do tej grupy co nic nie robiła i się z Tobą rozstali. Pracowałam tam nie długo, ale i tak dobrze wspominam współpracę. Ale co tam, po Twoim przykładzie widać, że lepiej nic nie robić i narzekać.

XYZ

Zgadzam się z przedmówcą, totalny bałagan i brak organizacji - to po pierwsze. Po drugie - nalezy byc przygotowanym na pensję typu: minimum krajowe na papierze + tzw. reszta do ręki (ale o kokosach zapomnijcie). Premia - no cóż, fikcja. Po trzecie - o wypłatę trzeba się prosić. Można by tak wymieniać i wmieniać - jednym słowem odradzam. ps.Firma Loft Design System z Olkusza to ten sam właściciel.

Radek przepracujesz trochę u pana (usunięte przez administratora) to zobaczysz jaki tam jest (usunięte przez administratora) i totalny chaos, jedni (usunięte przez administratora) całymi dniami a inni nic nie robią. Właściciel ma zero szacunku do pracownika cały czas wymądrza się i udaje wielkiego znawce tematyki budowlanej. Nie ty jeden tam pracujesz lub już nie pracujesz ;)

Zostaw opinię o Dekorem Firma Handlowo-Usługowa - Olkusz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dekorem Firma Handlowo-Usługowa