Kornik Kornel Skrabania Projektowanie Aranżacja Wnętrz

Ruda śląska

Opinie o Kornik Kornel Skrabania Projektowanie Aranżacja Wnętrz

zadowolony

Bardzo polecam współpracę z firmą KORNIK Pana Kornela Skrabania. Bardzo rzetelna i dokładnie wykonana praca. W 100% firma należycie wywiązała się z powierzonych robót. POLECAM!!!!

wielebny

wierzący
@wielebny 09.06.2014 14:42
Firma nierzetelna nie wywiązująca się należycie z powierzonych zadań (usunięte przez administratora) nie polecam...

Niestety nie polecam pracy z "wielebnymi" a szczególnie tymi, którzy okradają pracowników nie płacąc za wykonane roboty. Dwa razy się zastanówcie.

Zostaw opinię o Kornik Kornel Skrabania Projektowanie Aranżacja Wnętrz - Ruda śląska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kornik Kornel Skrabania Projektowanie Aranżacja Wnętrz