Berezzino Interior Design S.C.

Poznań

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Opinie o Berezzino Interior Design S.C.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Berezzino Interior Design S.C.

pracownik

Pracowałem w tej firmie. Żadna to wiodąca firma tylko zwykłe ściemniacze. Obiecują złote góry, umowy o prace, możliwość rozwoju zawodowego oraz stabilność finansową. Rzeczywistość jest jednak odmienna: Wypłaty płacone z dużym opóźnieniem, brak płaconych składek zdrowotnych, praca z nadgodzinami, wyjazdy na montaże i zakwaterowanie w nie ludzkich warunkach na terenie budowy z brakiem sanitariatów a jeśli już jest taka możliwość to tylko zimna woda,na diety też bym nie liczył a już napewno nie za czas dojazdu na budowe pomimo kilkuset kilometrów gdyż właściciel twierdzi że się nie należy. Reasumując to wszystko powiem tylko jedno: Takie firmy nie piwinny wogóle funkcjonować na rynku. Omijajcie ją z daleka.

edyta

Pracowałam nie polecam...kasa nie wykazywana i nie szczere i poważne traktowanie pracownika....

admin

Twoja wiedza i doświadczenie w firmie Berezzino Interior Design S.C. może pomóc wielu osób szukającym tam pracy. Zachęcamy do komentowania na forum.

Zostaw opinię o Berezzino Interior Design S.C. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Berezzino Interior Design S.C.