Michał Sobaś Uni-Blach

Rabka

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Michał Sobaś Uni-Blach
0 0 6 1

Opinie o Michał Sobaś Uni-Blach

Jolanta

Jakie macie zdanie na temat pracy w Michał Sobaś Uni-Blach? Czy warto się zatrudnić w tej firmie? Na jakie wynagrodzenie można liczyć? Czy pracodawca oferuje kursy podnoszące kwalifikacje?

Administrator

Dysponujecie jakimiś nowinkami z życia firmy? Podzielcie się swoją opinią związaną z wynagrodzeniem w Uni-Blach Michał Sobaś. Może okazać się to cenną informacją dla innych użytkowników.

1234

jest problem z dokupieniem, jeśli zabraknie , bo nie ma w takim samym kolorze. Wysłałam kawałek blachy w takim kolorze w jakim pierwotnie zakupiłam , ale dowiezion mi w innym odcieniu . Pomimo wszystko nie została mi zwrócona zaliczka .

Johan

Odradzam

ANDRO
@Johan 13.09.2016 20:18

Odradzam,blachodachówka po 5 latach skorodowana na całej powierzchni wytłaczanej i jest problem a miała być gwarancja na 10 Lat

Jan

Wszystko jak w najlepszym porządku.

Zostaw opinię o Michał Sobaś Uni-Blach - Rabka

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Michał Sobaś Uni-Blach