Megawit Sp.j. Materiały Budowlane Anna i Leszek Witosz

Jankowice

Opinie o Megawit Sp.j. Materiały Budowlane Anna i Leszek Witosz

dostawca

Firma MEGAWIT nie płaci dostawcom za towar

Zdegustowany

Witam, Podczas zakupów handlowcy obiecują gwiazdy z nieba. Terminy realizacji żałosne. Obiecują 2-3 tygodnie. Potem mówią, że fabryka za granicą ma problemy, potem, że nie ma transportu do Polski. Rozliczenie to też porażka, trzeba samemu jechać po pieniądze do biura to księgowa od miesiąca nie robi przelewów.

hahaha najlepsze na tej stronce jest to jak sami właściciele zachwalają swoją firmę ale prawda jest niestety okrutna wystarczy popytac ja tam pracowałem i wiem jak jest atmosfera żałosna nigdy nie pracowałem krócej niż 9 godz człowiek jak odchodził do innej firmy to czuł ulgę a jak chodzi o zarobki to nie najgorsze ale konkurencja daje lepsze Pozdro

Zostaw opinię o Megawit Sp.j. Materiały Budowlane Anna i Leszek Witosz - Jankowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Megawit Sp.j. Materiały Budowlane Anna i Leszek Witosz