Polaris International

Gdynia

Opinie o Polaris International

geronimo

Jeśli chcecie się dorobić garba i choroby psychicznej to polecam zatrudnić się w tej firmie. Pracownicy wiecznie pracują po godzinach, 7 dni w tygodniu za głodowe stawki, jeżdżą gruchotami ledwo trzymającymi się kupy. Właściciel przedsiębiorstwa bierze wszystkie zlecenia, jakie tylko można, pomimo iż jego pracownicy nie mają o tym pojęcia... A do tego nie ma co liczyć na zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Tylko umowa zlecenia i to jeszcze w najlepszym wypadku... Po prostu żenada.

Zostaw opinię o Polaris International - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polaris International