Eurodach Beata Wrzeszczyńska Jarosław Wrzeszczyński

Opinie o Eurodach Beata Wrzeszczyńska Jarosław Wrzeszczyński

Wojtek

Dziękujemy za jakże ciepłe , anonimowe (gratuluję odwagi) i sympatyczne komentarze. Niestety prawda jest taka że dla nierobów, (usunięte przez administratora) specjalnie nie ma miejsca w żadnej firmie. Pozdrawiam serdecznie.

stary pracownik

W życiu nie widziałem gorzej zarządzanej firmy. Szastanie kasą przez właścicieli, a jak mowa o zarobkach to naprawdę dno.Nie mówiąc o tym, że w większości poza umową o pracę. Niestety podobnie bywa później z płynnością i płatnościami dla kontrahentów. Beznadziejna firma to prawdziwy pozytyw dla tej firmy.

gabi

firma jest ekologiczna, daje możliwości rozwoju, polecam wszystkim po szkole podstawowej

szwager

jest pięknie, ci co narzekają to zwykłe nieroby, pachołki dawnego ustroju, czemu nam to robicie, przecież było i jest tak fajnie, rozwijamy się, idziemy do przodu, jesteśmy naj, naj, naj ....lepsi!!!!!!!!!!!!!!

tołdi

tam trzeba nasłać inspekcję pracy pracuje się jak za [usunięte przez moderatora]

hehe, chyba to powyżej zięciunio szefa to pisał, idealnie do niego pasuje,a ja napisze tak, jak chcecie nie miec urlopu, jak chcecie zarabiac najnizszą krajową, nie obcy jest wam mobbing i krzyki, 9h dziennie plus soboty za free, siedziec w zimnie i brudzie - to to jest wlasnie firma dla was!!!.

Zostaw opinię o Eurodach Beata Wrzeszczyńska Jarosław Wrzeszczyński - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eurodach Beata Wrzeszczyńska Jarosław Wrzeszczyński