Amaro-Dachy Marek Gryc

Porosły

Opinie o Amaro-Dachy Marek Gryc

klient zadowolonyy

Polecam. Amaro Dachy ma dobrych wykonawców dachów. W styczniu pomimo nieciekawej pogody zajęło im 3 tygodnie i ułożono dach z dachówek na naszym domu. Powiem jeszcze że z kilku ofert cenowych jakie zebrałem oferta z Amaro Dachy była najtańsza. Wspólpraca podczas krycia naszego dachu była wzorowa.

...

Ostrzegam przed składaniem zamówień i kupowaniem w tej firmie. Właściciel chętnie przyjmuje (często duże) zaliczki, a póżniej jest duży kłopot z odebraniem zamówionego towaru. Twierdzi, że będzie ów towar jutro, pojutrze, za tydzień itd; celowo i metodycznie zwodzi swoich klientów. W hurtowniach w Białymstoku ma on opinię człowieka mającego kłopoty finansowe, który każdą nową zaliczką pobraną od nieświadomego klienta łata dziury finansowe z poprzednich zamówień.

Fik

Świetne ceny, konkurencyjne. Dzięki temu, że sami robią tynki obniża się koszt i wszystko to prowadzi do przyspieszenia wykonania. polecam

Wiktoria

świetne doradztwo, konkurencyjne ceny, dachówki przykuwają uwagę

taki

Zdecydowanie polecam tych fachowców, oferują profesjonale i rzetelne doradztwo. Maja moje pełne zaufanie.

Alex

Polecam, bardzo szybko uwinęli się z ociepleniem i elewacją mojego domu.

Paweł

świetna firma. zrobili mi bezpłatną wstępną wycenę kosztów inwestycji. plus ode mnie za możliwość płacenia w ratach. polecam

Zostaw opinię o Amaro-Dachy Marek Gryc - Porosły

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Amaro-Dachy Marek Gryc