Opinie o Kancelaria Prawnicza Rak Wierzbicki & Wspólnicy sp.k ul. Emilii Plater 28 00-688 Warszawa

SpEC

Witam, Obsługa prawna na dobrym poziomie. Wspólnicy zarządzający dość bufonowaci. Koszty obsługi makabrycznie wysokie.

Zostaw opinię o Kancelaria Prawnicza Rak Wierzbicki & Wspólnicy sp.k ul. Emilii Plater 28 00-688 Warszawa - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kancelaria Prawnicza Rak Wierzbicki & Wspólnicy sp.k ul. Emilii Plater 28 00-688 Warszawa