Opinie o Sacar Sławomir Wróbel w Boguchwała

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Sacar Sławomir Wróbel. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sacar Sławomir Wróbel o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż ceramiki i szkła

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sacar Sławomir Wróbel w Boguchwała

Peja1986

Polecam . Atmosfera spoko nie ma rywalizacji

Co w tym takiego śmiesznego? :P Czyli rywalizacja jednak jest na porządku dziennym? No i jak to wpływa na pracę? Da się wytrzymać, czy szkoda nerwów, żeby tu aplikować? Zarobki to jakoś wynagradzają?

Peja1986 Nowy wpis

Polecam . Atmosfera spoko nie ma rywalizacji

Toms Nowy wpis

Branża ciężka, duża konkurencja. dodatkowo warunki oraz inwigilacja właściciela przechodzi ludzkie pojęcie, brak poszanowania dla pracownika oraz kontrahenta. nie polecam

Karol

Może trzeba zapracować na lepsze wynagrodzenie? Firma jest bardzo dobra!!

Mieczysław Nowy wpis

Oczywiście masz prawo do swojej opinii o warunkach zatrudnienia jednak liczę, że dodasz argumenty, które ją potwierdzają. Napisz co chciałbyś w firmie zmienić lub poprawić, żeby pracowało Ci się lepiej.

Magda

są jakieś benefity dla pracowników?

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Sacar Sławomir Wróbel na stanowisko PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY B2B - ŚRODKI CZYSTOŚCI I HIGIENY? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.

Rozmowa bardzo konkretna i szczegółowa, właściciel jest dość dociekliwy, słabe wynagrodzenie, słabe warunku pracy, chore zasady działania, nie polecam

Karol

@PanżyciaiŚmierci, jakieś pozytywne opinie? Cos przychodzi ci na myśl? Kto jeszcze zna Sacar? Czy aktualnie rekrutują? Jak przebiega sam proces rekrutacji w tej firmie?

Karol

@kristips, napisz proszę czy można liczyć na umowę o pracę już od pierwszego dnia? Kto zna jeszcze tego pracodawcę? Obecnie są prowadzone rekrutacje w SACAR? Może ktoś był ostatnio na rozmowie i może wyrazić swoja opinię?

PanZyciaiSmierci
@Karol

Mozna liczyc bo gdzie teraz nie ma umowy o prace, najnizsza krajowa zero premii bo skad jak jestes nowy. Presja wywierana przez wlasciela. Chore zasady pracy. Nie polecam nawet wrogowi.

kristips

Praca w tej firmie to porazka, brak poszanowania dla pracownika. Wyplaty najnizsze, wymagania niestworzone. Atmosfera mizerna ale kazdy sie o tym przekona jak sie zatrudni przynajmniej na 1 dzien.

brownie

Praca okej, lecz atmosfera w sacar FATALNA !!

Nie pracowałem w Sacar ... byłem na rozmowie kwalifikacyjnej, nie zostałem zatrudniony choć chciałem. To najdłuższa rozmowa jaką przeszedłem w swojej karierze, ale bardzo merytoryczna, świadczy to o dbałości w doborze personelu, jednak ja się nie dostałem. Powodzenia innym bo firma wygląda na w porządku.

...

oferty pracy do Sacar co dwa miesiące, chyba o czymś to świadczy...

Łukasz

Ja Firmę polecam, właściciel to człowiek z którym można porozmawiać i słucha. Potwierdzam zgodnie z przedmówcą handel w tej branży jest ciężki, mnóstwo konkurencji, ja akurat byłem przedstawicielem więc łatwo nie miałem. Ale z drugiej strony gdzie dziś jest łatwo.

typek

Firma solidna, właściciel naprawdę w porządku. Tylko branża dziwaczna. Trzeba pracować na 100% możliwości. Pracownicy, byli koledzy zadowoleni, nie ma konfliktów ani niezdrowej atmosfery.

Zostaw merytoryczną opinię o Sacar Sławomir Wróbel - Boguchwała

• Jak się pracuje w Sacar Sławomir Wróbel?

Zobacz opinie na temat firmy Sacar Sławomir Wróbel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sacar Sławomir Wróbel?

Sacar Sławomir Wróbel