Sacar Sławomir Wróbel

Rzeszów

Opinie o Sacar Sławomir Wróbel

Paweł

Nie pracowałem w Sacar ... byłem na rozmowie kwalifikacyjnej, nie zostałem zatrudniony choć chciałem. To najdłuższa rozmowa jaką przeszedłem w swojej karierze, ale bardzo merytoryczna, świadczy to o dbałości w doborze personelu, jednak ja się nie dostałem. Powodzenia innym bo firma wygląda na w porządku.

...

oferty pracy do Sacar co dwa miesiące, chyba o czymś to świadczy...

Łukasz

Ja Firmę polecam, właściciel to człowiek z którym można porozmawiać i słucha. Potwierdzam zgodnie z przedmówcą handel w tej branży jest ciężki, mnóstwo konkurencji, ja akurat byłem przedstawicielem więc łatwo nie miałem. Ale z drugiej strony gdzie dziś jest łatwo.

typek

Firma solidna, właściciel naprawdę w porządku. Tylko branża dziwaczna. Trzeba pracować na 100% możliwości. Pracownicy, byli koledzy zadowoleni, nie ma konfliktów ani niezdrowej atmosfery.

Zostaw opinię o Sacar Sławomir Wróbel - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sacar Sławomir Wróbel