Erbe Ryszard Bugajny

Opinie o Erbe Ryszard Bugajny

klient

....
@klient 22.06.2012 15:44
Fantastycznie zrealizowane zlecenie. Jestem zadowolona w 100%. Ktoś kto oczernia fimę ERBE to tylko konkurecja....

dokładnie tak zrealizowane zlecenie jak w 7post paczki zabrane a kasa nie zwrócona (usunięte przez administratora)

wroclaw

Czy ta firma jeszcze istnieje?

wrobel

Ten wlasciciel Bugajny chyba sam sobie tu opinie napisal. Czy to nie przypadkiem autoreklama? Znam osobe, ktora ma z tej firmy okna i bardzo tego zaluje.

Zostaw opinię o Erbe Ryszard Bugajny - Szprotawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Erbe Ryszard Bugajny