Cyryl S.C. Sklep Przemysłowo-Spożywczy Danuta i Zbigniew Surma

Wrocław

Opinie o Cyryl S.C. Sklep Przemysłowo-Spożywczy Danuta i Zbigniew Surma

GalAn/ena

Pan Zbigniew Surma to kawał drania, dobiera się do pracownic oraz jest bardzo nie uprzejmym typem. Łapie się wszystkiego, a jak ktoś jest od Wszystkiego to jest do niczego... To stary komunista z byłej koalicji!!

Warto zatrudniać się w firmie Cyryl S.C. Sklep Przemysłowo-Spożywczy Danuta i Zbigniew Surma na dłuży okres? Wiesz jaki typ pracowników ceni sobie szef? Dodaj swój komentarz! Czekamy na Twoją opinię.

Zostaw opinię o Cyryl S.C. Sklep Przemysłowo-Spożywczy Danuta i Zbigniew Surma - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cyryl S.C. Sklep Przemysłowo-Spożywczy Danuta i Zbigniew Surma