Tomasz Kirchner Firma Remontowo - Budowlana Kircho

Poznań

Tomasz Kirchner Firma Remontowo - Budowlana Kircho

Opinie o Tomasz Kirchner Firma Remontowo - Budowlana Kircho

Co jeszcze możesz powiedzieć o pozostałych warunkach zatrudnienia w Firma Remontowo-Budowlana Kircho Tomasz Kirchner. Twoja wypowiedź będzie przydatna dla wszystkich tych, którzy rozważają złożenie CV do tej firmy.

Tom

Bardzo przeciętne wykonanie prac to dużo powiedziane

Jon

Bardzo przeciętne wykonanie prac i to pewnie dużo powiedziane np. krzywo położona podłoga - płytki to u tego Pana normalka

mike

Czy ktoś może napisać, coś więcej o tej firmie?

Zostaw opinię o Tomasz Kirchner Firma Remontowo - Budowlana Kircho - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tomasz Kirchner Firma Remontowo - Budowlana Kircho