Budmen Sp. z o.o.

Opinie o Budmen Sp. z o.o.

mieszkaniec

Oszust to jedyne właściwe określenie tego pana. Zalega z płatnościami wielu osobom i firmom. Umowy przez niego proponowane nie gwarantują nic klientom - radzę skonsultować z prawnikiem.

#budmenkrętacze

Opinie powyżej prawdziwe.Proszę zajrzeć na FB. Tam ludzie opisują budmen i pana Sitarza. strona na fb to "budmen osada sasiedzka"

Poszkodowany przez budmen

Sitarz prezes budmenu to kręt i oszust. Omijajcie z daleka i ostrzegajcie wszystkich

Etap I Chudoby

Deweloper do dzis nie wywiązał się z terminów odnośnie budowy drogi osiedlowej etap I Chudoby a wziął za to pieniądze- minęło 3 lata.nie wywiązuje się z terminów. Zalega z płatnościami. Przestrzegam, jakość domów pozostawia wiele do życzenia wystarczy zapukać do kogoś z I etapu i porozmawiać nie dajcie się nabić w butelkę.

Zostaw opinię o Budmen Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Budmen Sp. z o.o.